Mebran-Membran Kapak

Mutfak dolaplarından sıkıldım, eskidi artık diyorsanız !

 Mebran-membran Mutfak dolap kapakları ile değiştirmenin tam zamanı şimdi.

Mebran-membran kapak, membran kaplama mdf üzerine vakumlama yoluyla yapıştırılan pvc esaslı birçok renk ve desen skalası bulunan pvc folyo kaplama malzemesidir.

Mdf üzerine CNC ile birçok model desen uygulanarak mebran kaplama yapışabilir.

Dekorasyona bağlı olarak birçok alanda tercih edilebilir, tv ünite, gizli ışıklandırma panoları, mutfak-banyo, ray dolap kapakları, çocuk-genç odası dolapları, portmanto, kitaplık-kütüphane, ev işyeri ofis gibi birçok alanda tercih edilir. Mebran kapak mutfak dolaplarını değiştirmeden kapaklarını yenileyebilirsiniz.

Teknoloji sayesinde elde edilen bu ürünler aynı zamanda ekonomik olması seçim sebebidir. Bir anda tüm mutfak dolap kapaklarını membran kaplama ile kısa sürede zahmetsizce değiştirerek şık bir hale getirebilirsiniz.

Membran Mutfak Dolap Kapak Modelleri

Membran Mutfak Dolap Kapak Modelleri

İşlemeli mebran panelleri ile tüm alanlarda şık ve estetik dekorasyon oluşturabilirsiniz.

   Mutfak-banyo dolap kapakları mebran kaplama ile şık ve estetik görünümü, birçok desen renk seçimi mdf üzeri işleme ile de farklı modeller elde edebilirsiniz. Çok kısa sürede mutfağınızın dekorasyonunu değiştirebilirsiniz.

Mebran-Membran Renk Kartelası

Mebran-Membran renk karteleası Mebran-Membran renk karteleası Mebran-Membran renk karteleası Mebran-Membran renk karteleası Mebran-Membran renk karteleası Mebran-Membran renk karteleası

 

 

Membran Kapak Modelleri