Çocuk Odası

Çocuk Odası

Çocuk Yatak Odası Çocuk ve genç yatak odası dekorasyonu Çocuk odalarının alanına göre minimal çözümler sağlamak, standart olan oda takımlarından bağımsız olarak, kullanışlı ve alanı tam anlamıyla kullanılmasına yer kaybının olmamasına olanak sağlar. Odanın şekline bağlı olarak tasarlanan çocuk yatak odası mobilya takımları odanın her köşesinin sağlıklı şekilde dizayn edilmesi yer kaybının önüne geçer.

Çocuk Odası, çocuk odası mobilyaları çocuk odası dekorasyonu  bebe-genç odalarının dekorasyonu çocuğunuzun gelişiminde de yardımcı olacak, kendini iyi hissettirecek, ferah bir ortam oluşturmak gerekmektedir. Ranzalı Çocuk odası, iki çocuğun bir odayı  paylaşmaktan başka şansları yoksa, akıllı bir planlama ve biraz yaratıcılık ile durumu gayet güzel idare edebilirsiniz. Çözmeniz gereken iki anahtar problem şunlardır: Odayı sıkış tepiş yapmadan nasıl ikiye ayırabilirim ve neyin kime ait olduğuna nasıl karar verebilirim? Çocuk odası öne çıkan görseller. Çocuk odası için bilgiler ;

  • Uyku, ders çalışma, kıyafetler, oyuncak kutusu, oyun alanı, televizyon, bilgisayar.
  • Çocuğunuzun odasında bu alanlardan birkaçı mutlaka olacaktır. Bu planlamayı çocuğunuzla birlikte yapmalısınız.
  • Yatak başlarını aynı duvara dayayın ki çocuklarınız devamlı yüz yüze bakmasınlar.
  • Çocuklarınızın kişisel alanlarını belirtmek için odayı bölerken iki farklı renge yoğunlaşın (kız için pembe erkek için mavi vb.)
  • Eğer her iki çocuğunuz da aynı rengi seviyorsa ödün verin ve yaratıcı olun.
  • Beyaz bir fona mavi çizgili ve mavi fona beyaz çizgili yatak örtüleri gibi.
  • Yüksek bir kitaplıkla odayı ikiye bölebilirsiniz.
  • Sırt sırta yerleştirilmiş dolaplar da odayı ikiye bölebilir.
  • Mobilya: Yatağı yataktan daha fazlasını yapın,
 Ranzalı çocuk odası yer kazanmak için en klasik yöntemdir ve çocuklar tırmanmalı ve basamaklı mobilyalara da bayılırlar. Ranzalı çocuk odası eğlencelidir ve eğer kim üstte yatacak diye kavga ediyorlarsa işte size paylaşmayı öğretmenin en kolay yolu; değişerek kullanmalarını sağlayın!

Fonksiyonel ranzalı çocuk genç oda mobilyaları odada yer kaybının önüne geçer. Odanın  daha düzenli ve kullanılabilir alanı maksimum düzeye çıkmasına olanak sağlar. Bunun içinde çocuk odasını çok iyi değerlendirerek dekore etmeliyiz. Çocuk odası mobilyaları odanın alanına göre tasarlanıp tüm alanı en iyi şekilde kullanılabilecek durumda olmasını sağlamalıyız ! Ürünlerimiz Çocuk Odası, Çocuk Odası Mobilyaları Çocuk Odası Takımları Genç Odası Ranzalı Çocuk Odası Genç Odası Mobilyaları Çocuk ve Genç Odaları özel tasarımlar.

 

 Google+